Анонімна співачка

Американська співачка, ім’я якої не розголошується, подала судовий позов, в якому стверджується, що вона зазнавала сексуального насильства від свого продюсера, коли їй було 14 років. Ім’я підозрюваного не повідомляється.

За інформацією TMZ, у своєму позові співачка повідомила, що за сприяння свого продюсера у 2005 році вона записала альбом та підписала контракт на випуск 7 альбомів. Відомо, що компанія грамзапису, з якою вона співпрацювала, є «однією з найулюбленіших, найвідоміших і найцінніших компаній у світовій історії».

Авторка позову також заявила, що у 2005 році, коли їй було лише 14 років, продюсер примушував її до сексуальних стосунків. Свої дії зловмисник пояснював коханням до дівчини. У позові також міститься інформація, що цей чоловік давав співачці наркотики перед анальним сексом.

За словами співачки, сексуальне насильство над нею тривало 2 роки: у готелях, автомобілях, громадських місцях і навіть у перерві під час зйомок музичного відео на території Warner Bros.  

Судовий позов подано не тільки на передбачуваного винуватця, а також на людей, які, на переконання позивачки, сприяли цьому сексуальному насильству.

Незважаючи на те, що ім’я співачки не розголошується, за непрямими ознаками (вік, умови контракту, деталі особистого життя) є підстави вважати, що авторкою позову, скоріше за все, є Джордан Прюйтт (Jordan Pruitt). У 2005 році їй було 14 років і саме тоді вона випустила свій перший альбом. На користь цієї версії виступає і те, що зараз Джордан пише книгу під назвою «Анонімне зловживання: самоучитель для тих, хто зазнав переслідувань».

Серед інших співачок, які теж підходять під ознаки, вказані в судовому позові, також називають JoJo і Тейлор Свіфт.