Авіакомпанія Qantas

Австралійська авіакомпанія Qantas Airways збирається запустити тестові прямі рейси з Нью-Йорка та Лондона до Сіднея. В якості пасажирів будуть задіяні декілька співробітників компанії. Метою запуску є перевірка здатності людини витримати 20-годинний авіарейс. Якщо результати експерименту будуть задовільні, тоді Qantas почне підготовку до початку комерційних перевезень.

Як пише Los Angeles Times, представники Qantas заявили, що для тестових польотів вони збираються використовувати літак Boeing 787 Dreamliners. На його борту будуть знаходитися 40 пасажирів та членів екіпажу. Більшість з них є працівниками компанії або медиками, які будуть слідкувати за показниками здоров’я «піддослідних».

Австралійська авіакомпанія збирається розпочати прямі рейси, що з’єднують Сідней з Нью-Йорком та Лондоном, у 2022 році.

Маршрут, який займає близько 20 годин, поки що остаточно не затверджений. У Qantas все ще не визначилися, який літак для цього обрати – Boeing або Airbus. Також не зовсі зрозуміло, як пасажири відреагують на такі значні навантаження для свого організму.

«Те, що ми дізнаємось на тестових рейсах, буде неоціненним», – заявив представник авіакомпанії Алан Джойс.

Раніше Джойс заявив, що Qantas планує обрати для регулярних 20-годинних рейсів або Boeing 777-8X, або Airbus A350-900ULR і -1000ULR. У сьогоднішньому інтерв’ю для Bloomberg Джойс розповів, що затримка програми Boeing 777X не виключає американського виробника від можливості підписання контракту на поставку літаків. Втім, остаточне рішення, який саме літак буде використовуватися на найдовшому у світі прямому авіаперельоті, ще не прийнято.