Джессі Комбс

Американська гонщиця і відома телеведуча Джессі Комбс загинула у віці 39 років в автомобільній аварії в штаті Орегоні, повідомляє Lastiv.com з посиланням на заяву її сім’ї.

Обставини смерті жінки вказують, що вона намагалася побити власний рекорд швидкості на реактивному автомобілі. Спроба розігнатися до 996 км/годину проходила на сухому дні озера пустелі Алворда.

Джессі Комбс неодноразово називали «найшвидшою жінкою на чотирьох колесах», пише The Washingtom Post. Вперше вона побила рекорд швидкості серед жінок у жовтні 2013 року, розігнавшись до 632 км на годину. До неї цей рекорд тримався протягом 48 років.

У 2016 році вона перевершила власне досягнення, розігнавшись до 769 км на годину. Останнє рекорд Джессі був зафіксований у 2018 році, коли її автомобіль розігнався до 777 км на годину. Однак цей результат офіційно не зараховали.

Джессі Комбс приймала участь у телепрограмах «All Girls Garage», «Overhaulin», «Extreme 4 × 4». Деякий час вона була співведучою відомого шоу «Руйнівники легенд».