Борис Джонсон поставив ногу на стіл перед Макроном

Вчорашня фотографія, на якій новий прем’єр-міністра Великої Британії Борис Джонсон поставив ногу на стіл перед французьким президентом Еммануелем Макроном, викликала неабиякий резонанс. І якщо в англійських ЗМІ її трактують як непряму ознаку перемоги на переговорах по «Брекзіту», то в інших країнах подібна поведінка Джонсона оцінюється переважно у негативному тоні.

Колишній мер Лондона давно відомий своєю ексцентричною поведінкою. Однак у цьому випадку не йдеться по хамство до господаря Єлисейського палацу. Як виявилося, все набагато простіше.

Переглядаючи відеозапис цієї зустрічі, можна помітити, що Борис Джонсон поставив ногу на столик, відповідаючи на жарт президента Франції.

Як розповів журналіст британського телеканалу Sky News Том Райнер, Еммануель Макрон пожартував, сказавши, що якщо Джонсон хоче відчувати себе більш вільно, то столик можна використовувати як підставку для ніг. Як на це відповів Джонсон, можна побачити на фото.

Французька преса теж не побачила нічого образливого в поведінці британського лідера.

«Ні, Борис Джонсон не образив Францію, виставивши свій черевик перед Еммануелем Макроном», – пишуть в Le Parisien. – «Люди в інтернеті швидко реагують на події, а іноді занадто швидко».

Сам Макрон на поведінку свого британського колеги відреагував з посмішкою.