Кара Делевінь та Ешлі Бенсон

26-річна британська супермодель Кара Делевінь та 29-річна кіноакторка з серіалу Pretty Little Liars Ешлі Бенсон офіційно одружилися. Церемонія відбулась у Лас-Вегасі, в знаменитій капличці швидких шлюбів, де вінчання проводить двійник Елвіса Преслі.

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на The Sun, вся церемонія обійшлась зірковій парі у 300 доларів. Кара Делевінь та Ешлі Бенсон вирішили не привертати зайвої уваги до особливого свята, тому на весілля запросили лише близьких друзів: Шарліз Терон, братів Джонас та акторку з «Гри престолів» Софі Тернер.

Свідки церемонії розповідають, що обидві красуні, одягнені у чорний одяг, обмінялись клятвами, тримаючи у руці букет. Після весілля Кара та Ешлі поїхали з каплиці на рожевому кадилаку. 

Відомо, що Кара Делевінь та Ешлі Бенсон почали стосунки у червні минулого року. Вперше їх побачили разом за місяць до цього, коли обидві дівчини разом залишили боулінг-центр у Нью-Йорку, тримаючись за руки.

У серпні 2018 року Ешлі відмовилася підтверджувати або заперечувати стосунки і сказала People, що вважає за краще зберігати речі приватними, додавши: «Я думаю, що це найкращий спосіб у будь-яких стосунках».