Маколей Калкін

Маколей Калкін відреагував на плани компанії Disney перезняти знаменитий дитячий фільм 1990 року «Один вдома». Виконавець головної ролі цієї різдвяної комедії відповів на новину, розмістивши у Twitter кумедну фотографію себе з тарілкою їжі і написом: «Ось як насправді буде виглядати оновлений «Один вдома». 

Пізніше він додав коментар під своїм фото: «Ей, Disney, подзвони мені!», натякаючи, чи в жарт чи всерйоз, на те, що готовий прийняти участь у створенні рімейку.

Як відомо, на початку цього тижня  генеральний директор Disney Боб Айгер заявив, що його кіностудія має намір відзняти сучасну версію «Один вдома», яка б стала більш цікавою для «нового покоління». 

Поки незрозуміло, у якому форматі буде випущено рімейк – повнометражного фільму або як телесеріалу. Інформація про деталі сюжету, акторський склад та дати виходу ще не розкрита.

Крім «Один вдома», Disney збирається перезняти ще кілька відомий фільмів минулих років, у тому числі «Ніч в музеї», «Гуртом дешевше» та «Щоденник слабака». Випуск рімейків став можливим після того, як корпорація Волта Діснея придбала кіностудію 20th Century Fox за 71,3 млрд доларів включно з усіма правами на раніше випущені кінофільми.