Сина Єлизавети ІІ принца Ендрю звинуватили у сексі з неповнолітньою

Австралійка американського походження Вірджинія Джуффре (у дівоцтві – Робертс) розповіла журналістам, що мала сексуальні стосунки у 17-річному віці з принцом Ендрю – другим сином королеви Єлизавети ІІ. Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на Daily Mail.

За словами жінки, у віці 15 років вона була найнята в якості особистої масажистки Джеффрі Епштейна, який познайомив її з принцом. Вірджинія Джуффре (Робертс) стверджує, що вона мала численні сексуальні стосунки з Епштейном та його дружиною Гізлайн Максвелл, донькою медіа-магната Роберта Максвелла. З принцом Ендрю дівчина мала три сексуальні контакти. Пізніше за це вона отримала від Епштейна 15000 доларів.

В якості підтвердження своїх слів Вірджинія передала журналістам фотографію, зроблену на початку 2001 року, коли їй було 17 років. На фото дівчина стоїть разом з принцом Ендрю, який обіймає її за талію. Збоку від Робертс також зображена усміхнена Гізлайн Максвелл. Саме вона, за даними слідства, постачала Епштейну неповнолітніх дівчат для сексуальних стосунків, деяких з них він потім дарував або продавав своїм друзям.

Принцу Ендрю на момент фотографування був 41 рік. На той час він вже розлучився з Сарою Фергюсон. Його старша донька Беатріс була лише на чотири роки молодшою ​​за Робертс.

Вірджінія розповіла, що будучі підлітком вона працювала на флоридському курорті Мар-а-Лаго, який належить Дональду Трампу, коли Максвелл в 2000 році найняла її в якості масажистки для Джеффрі Епштейна.

Відомо, що принц Ендрю та Джеффрі Епштейн були багаторічними друзями. У 1999 році Епштейн та його дружина відвідали королівський замок Балморал у Шотландії в якості гостей. Наступного року Епштейн та Максвелл були запрошені на вечірку у Віндзорському замку, яку влаштовувала королева Єлизавета ІІ.

Вірджинія Джуффре також повідомила, що у 2001 році в приватному літаку, який слідував з Кармел (Каліфорнія) у Лос-Анджелес, вона за наказом Епштейна робила масаж ніг відомому продюсеру та творцю мультсеріалів «Симпсони» та «Футурама» Метту Ґрейнінґу.

Принц Ендрю заперечує, що мав секс з Вірджинією чи іншими неповнолітніми дівчатами. Представник Букінгемського палацу заявив, що фотографія, де син Єлизавети ІІ зображений разом з Робертс та Максвелл, є підробкою.

10 серпня цього року 66-річний Джеффрі Епштейн був знайдений повішеним в своїй тюремній камері в слідчому ізоляторі в Нью-Йорку. Головною версією смерті є самогубство. Вірджинія Джуффре зараз проживає з чоловіком в Австралії та має трьох дітей.