Кейлі Куоко

Кейли Куоко зізналась, що не живе разом зі своїм чоловіком Карлом Куком. Причиною цього, за словами акторки, є те, що у них «дуже нетрадиційний шлюб». Про це зірка телесеріалу «Теорія великого вибуху» розповіла в телеінтерв’ю E!News.

Незважаючи на те, що пара стала офіційним подружжям лише трохи більше року тому, Кейлі розповіла, вона та її чоловік наразі живуть в «різних місцях» і не проводять кожного дня разом.

«Ми будуємо будинок своєї мрії, ми будемо назавжди під одним дахом. Але у нас дуже нетрадиційний шлюб, ви знаєте, у нас є різні місця, в яких ми живемо. Тому ми не кожного день разом», – пояснює акторка.

33-річна Кейлі Куоко вважає зручним такий спосіб життя для них з чоловіком. Знаходячись порізно один від одного, вони залюбки листуються між собою в Інстаграм, позначаючи один одного на нових фотографіях та коментарях.

Я зізнається зірка «Теорії великого вибуху», вона з Карлом планує мати дітей, однак відмовилась сказати, коли саме збирається народити дитину.

«Я поки що не знаю. Я ще не зовсім готова до цього, але знаю, що точно заведу дітей, тому що дуже їх люблю».

Раніше Кейлі Куоко таємно зустрічалась майже два роки (2007-2009) зі своїм партнером по знімальному майданчику Джонні Галецкі. У 2011 році вона була заручена з Джоном Резніком, але через рік вони розійшлися. З 2013 по 2016 роки році Кейлі була в шлюбі з професійним тенісистом Райаном Світлінгом.