Знак Голлівуду

Голлівудська акторська агенція Endeavor, засновником якої є Арі Емануель – прототип одного з головних героїв телесеріалу «Антураж» (Entourage), сподівається зібрати в ході свого IPO (первинного розміщення акцій на біржі) понад 600 млн доларів. Про це свідчить заявка, яка була подана 16 вересня до Комісії з цінних паперів та бірж США (SEC), повідомляє Lastiv.com з посиланням на The Hollywood Reporter.

Очікується, що ціна однієї акції Endeavor на IPO складе від 30 до 32 доларів. До продажу пропонується 19 534 839 акцій. Загальна вартість холдингової компанії Арі Емануеля може бути оцінена у 8 млрд доларів. До неї входить не тільки агенція талантів, але й конкурс краси «Міс Всесвіт» (який Емануель купив у 2015 році у Дональда Трампа), чемпіонат змішаних єдиноборств UFC та ще декілька дочірніх компаній.

У минулому році Endeavor повідомила про прибуток в розмірі 551 млн доларів. Станом на сьогодні ця компанія вважається однією з чотирьох основних акторських агенцій Голлівуду, поряд з Creative Artists Agency (CAA), United Talent Agency (UTA), and ICM Partners.

До 2015 року клієнтом Endeavor був Дональд Трамп. Незважаючи на те, що Арі Емануель є прихильником Демократичної партії, він має чудові дружні стосунки з нинішнім президентом США.