Depeche Mode

Музиканти британського електронного гурту Depeche Mode, пік популярності його припав на початок 90-х років, анонсували вихід повнометражного документального фільму про себе. Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на NME.

Стрічка під назвою «SPIRITS in the Forest» присвячена останньому туру Depeche Mode – Global Spirit Tour. Судячи з трейлеру, який з’явився на YouTube сьогодні, частина сюжету документального фільму буде пов’язана із розповідями фанатів гурту.

Режисером «SPIRITS in the Forest» є давній знайомий музикантів з DM – Антон Корбейн, який у 80-90-х роках зняв декілька їхніх музичних відео, включаючи найвідоміші – «Personal Jesus» та «Enjoy The Silence».

Фільм «SPIRITS in the Forest» буде показаний у кінотеатрах лише в один день –21 листопада. Квитки на фільм, який був зроблений у співпраці з Trafalgar Releasing, Sony Music Entertainment та BBH Entertainment, вже продаються на сайті spiritsintheforest.com. У 1988 році про Depeche Mode вже був відзнятий документальний фільм «101», який було присвячено великому північноамериканському турне гурту. Ця кінострічка, режисером якої був відомий документаліст Донн Алан Пеннебейкер, набула культового статусу серед фанатів DM.