Френсіс Форд Коппола

80-річний кінорежисер Френсіс Форд Коппола заявив, що «погано себе почуває» після того, як дізнався, що його «Хрещений батько» є улюбленим фільмом британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона. Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на NME.

За словами знаменитого американського режисера, новий прем’єр-міністр Великої Британії об’єднався з «найжорстокішими діячами сучасної історії, включаючи Саддама Хуссейна та Муаммара Каддафі», які теж колись називали цей фільм своїм найулюбленішим.

Коментуючи те, що «Хрещений батько» так подобається Борису Джонсону, про що новий голова уряду Британії розповів у липні в інтерв’ю Daily Mail, Коппола заявив, що він нещасний з цього приводу. 

«Мені здається, що сцени з фільму про гангстера можуть надихнути когось до злочинів у реальному світі або навіть заохотити до руйнування Великої Британії», – заявив режисер.

Френсіс Форд Коппола додав, що Джонсон ось-ось «приведе Велику Британію до руйнування» через Brexit. «Я люблю Британію та її чималий внесок для людства, починаючи від нашої прекрасної мови та ньютонівської фізики до пеніциліну», – сказав він, – і я жахнувся, що хтось може навіть думати про те, щоб зробити таку нерозумну річ, як вихід з Євросоюзу».