Гра престолів

Телекомпанія HBO готується до зйомок ще одного пріквелу «Гри престолів». Його сюжет буде присвячений історії династії Таргарієн – так званому «Танцю драконів», або громадянській війні між членами королівської родини за контроль над сімома королівствами. Події нового серіалу відбуваються приблизно за 200 років до сюжету оригінального серіалу «Гра престолів».

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на EW.com, за основу для сценарію пріквела взята книга Джорджа Р. Мартіна «Полум’я і кров» – хроніка правління Таргарієнів, перший том якої вийшов у 2018 році. Знаменитий письменник виступає в ролі продюсера серіалу, а сценарій пілотної серії напише інший автор. Остаточна назва і дата виходу серіалу поки не оголошені, робочою назвою проекту є «Довга ніч». Склад акторів теж поки не відомий.

Раніше повідомлялося, що кілька місяців тому в Північній Ірландії почалися  зйомки пілотної серії першого приквелу «Гри престолів», дія якого відбувається за 5000 років до подій оригінального серіалу. Станом на сьогодні пілот вже відзнятий і знаходиться в стадії постпродакшн.

Відомо, що в розробці у HBO знаходиться 5 різних приквелів «Гри престолів», над якими працювали окремі групи сценаристів, але не факт, що всі вони будуть відзняті.