Фаді Фаваз і Джордж Майкл

46-річний Фаді Фаваз, колишній партнер знаменитого співака Джорджа Майкла, став безпритульним. Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на Daily Mail, кілька днів тому він виїхав з дешевого лондонського готеля Travelodge вартістю 49 фунтів за ніч, і зараз ночує на вулиці.

Фаваз, який був постійним бойфрендом Джорджа Майкла з 2012 року до смерті співака в грудні 2016 року, у минулому місяці був виселений рідними покійної поп-зірки з його будинку в престижному районі Лондона вартістю 5 млн футнів. Причиною виселення став погром, який Фаді Фаваз вчинив у липні. За даними британських журналістів, колишній перукар знаменитостей перебив всі вікна в будинку. «Скло розліталося всюди, він був абсолютно не в собі», – стверджував свідок інциденту.

Для родичів померлого співака це стало останньою краплею. Фаді вже давно пропонували виїхати з будинку, але три останні роки він продовжував жити в ньому, категорично відмовляючись переїжджати. Враховуючи, що саме він знайшов мертвим Джорджа Майкла, рідні поп-зірки терпіли його присутність в розкішному маєтку, який вже давно збирались продати чи здавати в оренду.

Відомо, що в своєму заповіті Джордж Майкл не залишив спадщини ні Фаді Фавазу, ні іншому своєму партнеру, австралійському бізнесмену Кенні Госсу.

Все майно було поділено між найближчими людьми співака – батьком (він отримав кінний завод), та сестрам Іодой і Меланією (їм дісталася більша частина грошей і два будинки в Лондоні).

Невелика частка спадщини відійшла шести друзям і подругам, а також трастовому фонду Джорджа Майкла The Mill, який буде розподіляти гроші різним благодійним організаціям. Фонд отримав антикваріат, предмети мистецтва і рояль, який колись належав Джону Леннону. Загальна вартість спадку артиста обчислюється в 96,7 млн ​​фунтів.