Кожна домашня кішка в Британії матиме мікрочіп

На вчорашній конференції Консервативної партії Великої Британії було оголошено, що усі 11 мільйонів домашніх кішок повинні будуть мати мікрочіп. Згідно планів правлячої партії, електронний чіп, який містить ім’я та адресу власника тварини, допоможе забезпечити повернення зниклих домашніх кішок додому.

Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на Daily Mail.

Чіпування входить в ряд ініціатив щодо захисту тварин, які оголошені на конференції Консервативної партії. Серед інших запропонованих заходів є заборона утримувати мавп в якості домашніх тварин та припинення експорту живих сільськогосподарських тварин для забою.

За пропозицією подруги прем’єр-міністра Бориса Джонсона Керрі Симондс британцям буде заборонено ввозити в країну мисливські трофеї – туші або опудала зникаючих та рідкісних тварин.

Благодійна організація захисту котів Британії стверджує, що близько 8 з 10 бродячих кішок, взятих у притулки, не мають є мікрочіпів, які б дозволили їхню ідентифікацію. 

Девід Боулз з Королівського товариства запобігання жорстокості до тварин заявив, що запровадження обов’язкового мікрочіпу – це позитивний крок, навіть якщо реалізація цієї програми може бути складною.

«Життєво важливо забезпечити, щоб у складній ситуації, якщо тварина загублена, викрадена або потрапила під машину, чіп дозволив повернути кішку додому», – додав Боулз.