У пошуках Аляски

Протягом жовтня на глядачів чекають кілька нових телепроектів, а також чергові сезони успішних серіалів, які були запущені студіями США та Британії у попередні роки. Але все по черзі.

1 жовтня

«Співчуваю вашій втраті» (Sorry for Your Loss). 2-й сезон серіалу від Facebook Watch про нелегке життя молодої вдови у Каліфорнії, яка вирішує почати все заново.

4 жовтня

«Чорний список» (The Blacklist). 7-й сезон від NBC про жінку з ФБР, яка працює з одним із найбільш розшукуваних колишніх агентів-утікачів.

«Голіаф» (Goliath). 3-й сезон від Amazon Prime. У центрі сюжету – життя невдахи-адвоката (Біллі Боб Торнтон), який зловживає алкоголем та регулярно потрапляє в неприємності.

«Гострі козирки» (Peaky Blinders). 5-й сезон кримінально-бандитської саги від BBC та Netflix про Манчестер 1920-х років.

6 жовтня

«Бетвумен» (Batwoman). Телеканал  CW приготував для всіх новий фантастичний серіал про першого лесбійського супергероя (чи може супергероїню?).

«Містер Робот» (Mr. Robot). Фінальний сезон серіалу USA Network про невловимого хакера, якого грає Рамі Малек.

«Ходячі мерці» (The Walking Dead). 10-й сезон культового серіалу AMC про зомбі, яких ніяк не можуть здихатися.

9 жовтня

«Ненсі Дрю» (Nancy Drew). Телеканал CW приготував для всіх нову адаптацію підліткової історії про школярку, яка любить розслідувати заплутані злочини.

«Рівердейл» (Riverdale). 4-й сезон підліткової драми від CW. Незважаючи на смерть у березні цього року одного з головних акторів проекту – Люка Перрі, серіал вирішили продовжувати.

10 жовтня

«Надприродне» (Supernatural). 15-й сезон серіалу CW про вампірів. Творці проекту обіцяють, що він буде останнім.

11 жовтня

«Чи боїшся ти темряви?» (Are You Afraid of the Dark?). Новий серіал від Nickelodeon, який обіцяє стати аналогом «Twilight Zone» для школярів 7-9 класу.

«Династія» (Dynasty). 3-й сезон сучасного рімейку знаменитого серіалу 80-х років про родину нафтових магнатів Керрінгтонів (CW).

«Ель Каміно» (El Camino: A Breaking Bad Movie). Довгоочікуване продовження одного з найкращих серіалів останнього десятиліття «Пуститися берега» від Netflix та AMC.

«Ненаситна» (Insatiable). 2-й сезон підліткової драми про дівчину, яка з «гидкого каченя» перетворилась на красуню і вирішила всім помститися.

16 жовтня

«Імпульс» (Impulse) 2-й сезон науково-фантастичної драми про переміщення в просторі.

18 жовтня

«У пошуках Аляски» (Looking for Alaska). Прем’єра підліткової мелодрами від Hulu про стосунки в літньому таборі між дівчиною, яку звуть Аляска, та хлопцем на ім’я Майлз.

«Сучасне кохання» (Modern Love). Мінісеріал від Amazon Prime про любов у великому місті. В акторському складі присутні Енн Гетевей, Дев Пател, Тіна Фей і багато інших відомих виконавців.

22 жовтня

«Касл-рок» (Castle Rock). 2-й сезон серіалу від Hulu, сюжет якого засновано на розповідях Стівена Кінга про незвичні події, які відбуваються у містечку Касл-Рок.

24 жовтня

«Світанок» (Daybreak). Постапокаліптична чорна комедія  від Netflix про підлітків, які борються за своє життя після ядерного вибуху.

27 жовтня

«Місіс Флетчер» (Mrs. Fletcher). Новий проект від HBO про самотню жінку середніх років, яка закрутила роман з однолітком свого сина.

«Кремнієва долина» (Silicon Valley). 6-й сезон про засновників стартапу, які ніяк не можуть стати мільярдерами (HBO).

***

Якщо бажаєте дізнатись про нові серіали, які чекають на вихід у листопаді та в наступні місяці, підписуйтесь на Lastiv.com у Facebook або Telegram.