Facebook

У 8 штатах США та окрузі Колумбія почалося розслідування щодо можливого порушення антимонопольного законодавства з боку корпорації Facebook. Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на Deadline.

Предметом розслідування є вплив Facebook на вартість реклами, дані та конфіденційність споживачів, а також придбання Instagram та WhatsApp.

Акції Facebook, які протягом цього року піднялися майже на 40%, на сьогоднішній торговій сесії впали на 2%. Зараз їхня ціна становить $187,02.

Новина про розслідування проти Facebook з’явилась з подачі Генерального прокурора штату Нью-Йорк Летіції Джеймс, яка написав твіт про початок слідчих дій. 

«Треба дізнатись, чи загрожують дії Facebook особистим даним споживачів, звужують можливість вибору або збільшують ціну на рекламу. Найбільша платформа соціальних медіа у світі повинна відповідати закону», – написала Джеймс.

Крім Нью-Йорку, розслідування почалося також в штатах Колорадо, Флорида, Айова, Небраска, Північна Кароліна, Огайо та Теннессі.

Поки що представники Facebook не прокоментували новину про початок слідчих дій.

Варто відзначити, що деякі кандидати в президенти від Демократичної партії, такі як Берні Сандерс та Елізабет Уоррен, вважають за необхідне розділити великі технологічних корпорації.