Володар перснів

Найближчими тижнями поблизу Окленда в Новій Зеландії розпочнуться зйомки нового серіалу за мотивами роману «Володар перснів». Вже відомо, що цей проект від Amazon Studios стане найдорожчим в історії телебачення. Бюджет телесеріалу становить 825 млн доларів США, повідомляє Lastiv.com з посиланням на The Guardian.

Продюсери спочатку планували проводити натурні зйомки у Шотландії, однак відмовилися від цього по фінансових причинах. Знімальний процес у Новій Зеландії вийшов дешевшим, в тому числі через податкову знижку в 25%, про яку була досягнута домовленість з урядом країни.

Зараз йде підготовка трьох майданчиків на Північному острові для початку зйомок. Столиця Веллінгтон теж розглядалась для використання в проекті, але була виключена через те, що найбільший студійний комплекс в цьому місті вже зайнятий голлівудським режисером Джеймсом Кемероном, який знімає продовження «Аватара».

В Amazon заявили, що серіал за мотивами «Володаря перснів» буде зніматися понад три роки. Сюжетна лінія проекту зосереджена на молодому Арагорні, якого в оригінальному фільмі-трилогії зіграв Вігго Мортенсен.