Emmy 2019

Телетрансляцію цьогорічної церемонії нагород премії «Еммі» на каналі Fox переглянули 6,9 мільйона глядачів, що стало для неї історичним мінімумом. У порівнянні з минулорічною церемонією зниження рейтингу досягло 33%.

Для порівняння: за кожною з попередніх церемоній протягом останніх 4 років спостерігали приблизно 10-11 мільйонів глядачів.

Нагадаємо, що на вчорашній трансляції «Еммі» беззаперечним лідером за кількістю статуеток Американської телевізійної академії став останній сезон епічної фентезі-драми «Гра престолів». Творці та актору цього телесеріалу отримали 12 нагород, включно з найпрестижнішою – «Найкращий серіал року».

На другому місці за кількістю нагород опинився міні-серіал «Чорнобиль», сюжет якого присвячений катастрофі 1986 року на Чорнобильській АЕС. Він отримав 10 статуеток «Еммі».

Кращим драматичним актором року став Біллі Портер (серіал «Поза»), а акторкою Джоді Комер (серіал «Убити Єву»). Кращим телефільмом визнано епізод «Чорного дзеркала» «Бузогриз» (Bandersnatch).

Якщо ж взяти до уваги неофіційний залік сукупних перемог між телеканалами та стрімінговими платформами, то цього року лідером став HBO, проекти якого отримали 34 статуетки. Головний конкурент – Netflix здобув 27 «Еммі», Amazon Prime Video – 15