38-річний британець покінчив з життям через зубний біль та відсутність грошей на лікування

Ентоні Хоскінс із Саутгемптону (Велика Британія) повісився у своїй квартирі через те, що кілька місяців не міг видалити хворий зуб, який завдавав йому нестерпного болю.

Як з’ясували журналісти Daily Mail, 38-річний чоловік, який працював в агенції з працевлаштування, кілька місяців був у списку на очікування в державній лікарні NHS, але так і не зміг дочекатись лікування.

За словами матері покійного, її син почав скаржитися на сильний біль ще у січні. Не маючи змоги отримати стоматологічну допомогу, він почав щоденно приймати велику кількість знеболюючих: парацетамолу та ібупрофену. Крім того, на ніч він випивав склянку віскі, щоб заснути.

Наступного місяця мати Ентоні Хоскінса почала збирати гроші, щоб її син міг відвідати приватного стоматолога. Видалення зубу коштувало близько 1500 фунтів (1900 доларів США).

У березні, через два місяці після того, як зуб почав боліти, Хоскінс сказав матері, що «більше не може терпіти біль», але вона йому відповіла, що на цей момент заощадила лише 900 фунтів стерлінгів, тому він зможе замовити приватне лікування лише за кілька тижнів.

«Ентоні був звичайною нормальною людиною, яка жила своїм життям»,– розповіла його мати.

«Він любив грати в комп’ютерні ігри і не мав фінансових проблем. Його орендна плата завжди вносилась вчасно разом з іншими комунальними послугами, і ми бачилися щотижня».

3-го квітня жінка заявила в поліцію, що її син не відповідає на телефонні дзвінки вже кілька днів. Поліцейські, які прибули за викликом, виявили тіло Ентоні Хоскінса в його квартирі. Чоловік наклав на себе руки. Пізніше з’ясувалось, що на його банківському рахунку був перевищений ліміт у розмірі 3000 фунтів, тому він не міг взяти кредит на лікування.

«Ентоні зараз у спокої і більше не зазнає болю… Дійсно сумно, що його похорон коштував таку ж суму грошей, як і приватне стоматологічне лікування», – додала мати померлого.