Чоловік, який вбив та зґвалтував 12-річну дівчину, вийшов на волю за «законом Савченко» та скоїв новий напад

Поліція м. Рівне затримала 26-річного місцевого жителя, який 2 жовтня, близько 23:30 у центрі міста напав на 24-річну жінку та почав її душити.

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на прес-центр Національної поліції, дівчину врятувало те, що під час нападу вона розмовляла по телефону із подругою, якій встигла повідомити про своє місцеперебування. Після цього вона втратила свідомість. Коли отямилася, то знаходилася вже в чагарниках за зупинкою громадського транспорту, де над собою побачила чоловіка. Дівчина впізнала його, оскільки той проживає по сусідству. Нападник знову почав її душити, однак за хвилину прибув екіпаж патрульної поліції. Помітивши проблискові маячки службового автомобіля поліції, зловмисник втік з місця злочину. 

Вчора вранці, 3 жовтня, підозрюваного затримали біля квартири за його місцем проживання. Опору він не чинив.

Після встановлення особи ймовірного нападника виявилось, що рівно 10 років тому – 2 жовтня 2009 року в Рівному він вбив і зґвалтував 12-річну місцеву жительку. За цей злочин суд виніс чоловіку вирок у вигляді 14 років позбавлення волі. Відсидівши 10 років, злочинець близько місяця тому був звільнений на волю за «законом Савченко». Після цього він повернувся до квартири своїх батьків, де проживав разом із ще двома родичами.