Джастін Бібер з дружиною Гейлі Болдвін разом рекламують білизну Calvin Klein

Молоде подружжя – 25-річний співак Джастін Бібер та 22-річна модель Гейлі Болдвін взяли участь у рекламній кампанії білизни Calvin Klein, яка присвячена 50-ій річниці бренду.

У рекламі колекції CK50 з обмеженим тиражем, крім Біберів, знялись також такі зірки, як Кендал Дженнер, A$AP Rocky, Трой Сіван, Лю Вень, Parker Van Noord та Rebecca Leigh Longendyke.

«Кампанія уособлює непокірний дух, який формував бренд за останні 50 років», – йдеться у заяві Calvin Klein.

Крім рекламних постерів, Гейлі та Джастін знялись у невеликому відеокліпі, сюжет якого починається з подій 50-річної давнини – польоту «Аполлон 11» на Місяць. Саме тоді, у 1969 році, й з’явився бренд одягу Calvin Klein.

Пізніше ролик зображує модель Кендалл Дженнер, яка на лімузині під’їжджає до легендарного нічного клубу 70-х років Studio 54, де зустрічається з репером A$AP Rocky.

Далі сюжет продовжується у 80-х роках, в нью-йоркському метро. У цій частині відеокліпу можна побачити модель Лю Вень та співака Троя Сівана.

Потім ролик знову повертається до подружжя Біберів, які танцють під музику популярного на початку 90-х років британського гурту EMF.

Ювілейна рекламна кампанія CK50 не перша для Джастіна. У 2016 році музикант співпрацював з цим популярним брендом у парі з моделлю Ларою Стоун.