Belle Delphine

Якщо ви гадаєте, що все бачили в інтернеті – ви глибоко помиляєтесь. Британська відеоблогерка Belle Delphine, справжнє ім’я якої Мері-Бель Кіршнер (Mary-Belle Kirschner), стала відома на увесь світ кілька місяців тому завдяки нечуваному досі маркетинговому ходу – дівчина запропонувала своїм шанувальникам купити воду з ванної, в якій вона милась. Ціна баночки – 30 доларів.

Як не дивно, ця пропозиція знайшла чимало бажаючих. Дійшло навіть до того, що один молекулярний біолог (який теж купив баночку) зробив ДНК-аналіз води, в якій милась дівчина. Виявилось, що Belle Delphine всіх надурила – ДНК людини у воді не було. Тим не менш, це не применшило популярність блогерки. Бажаючих купити воду було так багато, що Бель продавала до 250 банок щодня.

Що ще відомо про Belle Delphine?

Дівчина народилась у Південній Африці 23 жовтня 1999 року. Через кілька років її родина переїхала до Англії. Принаймні до повноліття вона жила у Гемпширі та відвідувала школу у Лімінгтоні – маленькому 15-тисячному містечку на узбережжі Ла-Маншу. 

У 16-річному віці Бель почала працювати офіціанткою в місцевому ресторані – шість місяців працювала на кухні, прибираючи посуд після школи. Крім цього, дівчина роздавала сусідам листівки, в яких пропонувала свої послуги в якості няні.

Знімати та поширювати свої косплейні фото в інтернеті Belle Delphine почала ще у віці 14 років. Приблизно через 2 роки кількість її фолловерів в Instagram перевищила 100 тисяч і дівчина почала професійно займатись косплеєм, не гребуючи провокаційними фотографіями та промоакціями.

16 червня 2019 року, Бель написала пост в Instagram, заявивши, що якщо одна з її фотографій отримає мільйон лайків, вона відкриє обліковий запис на порносайті Pornhub. Більшість з її шанувальників помилково припустили, що дівчина почне публікувати власне порно на цьому веб-сайті, але сталося зовсім не те, на що вони сподівались.

Коли її фото в Instagram отримало більше 1,8 мільйона лайків, Belle Delphine справді виконала свою обіцянку та відкрила обліковий запис на Pornhub. Вона опублікувала 12 відеороликів з такими провокаційними назвами, як «BELLE DELPHINE PLAYS WITH HER PUSSY», в якому вона насправді гралась з іграшковим кошеням, або «PEWDIEPIE GOES ALL THE WAY INSIDE BELLE DELPHINE». У цьому ролику дівчина з’їдала фотографію популярного ютубера PewDiePie.

Врешті всі ці сексуальні провокації призвели до того, що Instagram заблокував аккаунт Бель Дельфін, на якому вже було 4,5 мільйони фолловерів. Аналогічний бан дівчина отримала і на Reddit.

Загалом за кілька місяців 2019 року ці витівки принесли Belle Delphine щонайменше 300 тисяч доларів. Основні доходи дівчині дають платні підписки шанувальників на Patreon.