Меддісон Браун

Позавчора 29-річного актора Ліама Гемсворта, який два місяці тому розлучився з Майлі Сайрус, бачили в Нью-Йорку з моделлю та акторкою Меддісон Браун. Розповідаємо, що про неї відомо.

Як і Гемсворт, 22-річна Меддісон Браун – австралійка. Модельну кар’єру розпочала ще в підлітковому віці. У 16 років переїхала в Нью-Йорк, де почала жити самостійно, працюючи моделлю.

Першу значну акторську роль Меддісон отримала у фільмі «Чужа країна» (Strangeland), де вона зіграла в парі з Ніколь Кідман. Зараз дівчина грає Кірбі Андерс у телесеріалі «Династія».

У червні цього року на радіошоу Zach Sang «F…, Marry, Kill» Меддісон Браун дуже відверто заявила про симпатію до Ліама Гемсворта. За сюжетом гри дівчині треба було обрати з кількох запропонованих австралійських знаменитостей, з ким вона хотіла б вступили в інтимні відносини, з ким одружитись, і кого вбити.

Меддісон заявила, що у першому варіанті – «F…» обирає Ліама або Кріса Гемсворта, або обох відразу. «Це ж пакетна пропозиція?» – сміючись, запитала акторка.

Щодо варіанту одружитися, то тут Меддісон віддала перевагу Марго Роббі. Причому, знову не сильно стримуючи себе в словах: «Тоді б я могла ціле життя з нею… (далі йде нецензурне слово, яке означає статеві відносини)».

І нарешті для третього варіанту – кого б вона обрала вбити серед запропонованих знаменитостей, акторка обрала 50-річного Г’ю Джекмена.

Найбільше Меддісон Браун захоплюється Інстаграмом. «Я можу годинами в своєму трейлері сидіти і дивитись Інстаграм», – розповідає дівчина. До речі, на аккаунт акторки підписано 480 тисяч фолловерів.

Своє самостійне життя в Нью-Йорку Меддісон описує не надто захоплююче: «Коли я поверталась в Австралію, мої подруги казали мені, як це класно самій жити за кордоном. Але насправді це не так весело, як здається. Мені доводилось самій займатися пранням речей та купівлею продуктів, і все це було просто великою відповідальністю».