На актора Джеймса Франко подали до суду його колишні студентки

Двоє колишніх студенток акторської школи Studio 4, засновником та викладачем якої був відомий актор та продюсер Джеймс Франко, подали на нього до суду. Суть позову стосується непристойної поведінки по відношенню до студентів школи, повідомляє Lastiv.com з посиланням на The Hollywood Reporter.

За словами Сари Тітер-Каплан (Sarah Tither-Kaplan) і Тоні Гаал (Toni Gaal), будучи викладачем власної акторської школи, Джеймс Франко переконував студенток брати участь в оголених сценах та імітувати оральний секс, натякаючи, що у випадку згоди вони можуть отримати роль в одному з його фільмів.

Судовий позов був поданий у четвер в суд Лос-Анджелеса. Співвідповідачами разом з Франко є директор школи Вінс Джоліветте та його двоюрідний брат Джей Девісстали.

Звинувачення стосуються подій 2015 року. У 2017 році Франко закрив акторську школу Studio 4.

Колишні студентки Джеймса Франко поскаржилися на його неприпустиму поведінку ще у 2018 році, коли актор отримав престижну нагороду «Золотий глобус». Однак тоді до суду не дійшло, обмежившись гнівними коментарями в Twitter та інтерв’ю Los Angeles Times.

Коментуючи звинувачення на свою адресу у 2018 році, Франко заявив, що визнає, «що робив щось не так» і йому прикро за це.

Тізер-Каплан та Гаал стверджують, що акторська школа Studio 4 була спеціально створена для залучення молодих жінок з метою сексуальної об’єктивації та експлуатації, і була «шахрайським закладом», за допомогою якого обходили закон Каліфорнії про використання акторів у зйомках,

«Франко заманював студентів, надаючи їм помилкові надії на отримання можливостей для роботи у кіно», – йдеться у позові.

За словами інших жінок, яким доводилось бути студентками Джеймса Франко в акторській школі, іноді він запитував присутніх дівчат, чи бажає хтось з них оголити груди, і «сильно сердився», коли вони відмовлялись.

Співавторка позову Сара Тізер-Каплан стверджує, що у 2015 році Франко попросив її зіграти проститутку в його повнометражному фільмі «Довгий будинок». Сцена передбачала зйомку в оголеному вигляді, і дівчина погодилася на це. Однак насправді в контракті містився пункт про те, що вона погоджується зніматися оголеною у кожному з фільмів Франко.

Найбільш шокуючий випадок трапився, коли продюсер звернувся до неї та інших жінок з пропозицією зняти «бонусну сцену» оргії. У ній Тітер-Каплан знімалась повністю оголеною. При цьому для імітації орального сексу Франко зняв з тіла дівчини спеціальний пластиковий щиток, який закриває вагіну у зйомках сексуальних сцен.