Slayer заперечили, що сім’я Кардаш’ян допомогла їм заробити 10 млн доларів

Музиканти популярного у 80-х роках треш-метал гурту Slayer спростували інформацію про те, що сім’я Кардаш’ян допомогла їм заробити 10 млн доларів на продажі футболок зі своєю назвою.  

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на NME, «війна» між металістами та зірками реаліті-шоу почалась у 2015 році, коли гітарист Slayer Гері Холт надягнув на одному з концертів групи футболку, на якій був напис «Kill The Kardashians». Пізніше він неодноразово надягав її на виступах та розповідав всім охочим, як він ненавидить всю цю зіркову сім’ю.

У 2016 році одна з представниць родини Кардаш’ян – відома модель Кендалл Дженнер була помічена у футболці Slayer RIP. У 2019 році майку з написом «Kill Gary Holt, save the Slayer from the shameful exodus» одягла і Кім Кардаш’ян.

Зараз музиканти готуються до фінальної частини свого прощального туру, тому залюбки спілкуються з журналістами. На запитання, чи справді Slayer заробили 10 мільйонів доларів на продажу своїх футболок, після того, як у ній була помічена Кендал Дженнер, представники гурту відповіли негативно. За їхніми словами, медійна війна з Кардаш’ян не спричинила різкого збільшення мерч-продажів з логотипом Slayer. Інформація про 10 мільйонів, про яку в січні цього року написали в Pollstar, не відповідає дійсності.