В Ірані заарештували зірку Інстаграм, відому як «зомбі-копія» Анджеліни Джолі

22-річна іранська блогерка Сахар Табар, яка регулярно розміщувала в Instagram свої страхітливі зображення, які нагадують голлівудську акторку Анджеліну Джолі, у суботу була заарештована в Тегерані, повідомляє CNN.

За інформацією місцевої інформагенції Tasnim, дівчина була затримала за звинуваченням у богохульстві, «культурних злочинах, соціальній та моральній корупції». Її акаунт в Інстаграм з 26800 фоловерами вже видалений.

Сахар Табар набула популярності у 2017 році, коли її моторошні фотографії розповсюдились в інтернеті. Повідомлялось, що заради того, щоб бути схожою на американську кінозірку Анджеліну Джолі, дівчина перенесла 50 пластичних операцій та знизила свою вагу до 40 кг.

Пізніше сама блогерка спростувала це, заявивши, що вона справді зробила кілька операцій на обличчі, але більшість її страхітливих зображень було створено за допомогою макіяжу та монтажу.

«Це Photoshop та макіяж. Кожного разу, коли публікую фотографію, я малюю обличчя дедалі смішніше. Це спосіб самовираження, як мистецтво. Мої шанувальники знають, що це не моє справжнє обличчя», – розповіла Сахар.

Пластична хірургія користується величезною популярністю в Ірані. Щороку в країні проводяться десятки тисяч операцій.

Instagram залишається єдиною великою соціальною мережею, яка не заборонена в Ірані, на відміну від Facebook, Twitter та Telegram.