Вікторія Бекхем

Колишня співачка Spice Girls та модель Вікторія Бекхем вирішила припинити зйомку нових відео для свого каналу на YouTube. Причиною стало те, що його монетизація приносить їй лише 30 доларів на день.

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на Daily Mail, відеоканал Вікторії було відкрито на початку цього року. 45-річна дружина легенди англійського футболу сподівалась, що її ролики набудуть великої популярності серед шанувальників моди. Поруч з просуванням на YouTube модного асортименту товарів власного бренду, співачка обіцяла «показати справжню себе», включивши у відео сцени із сімейного життя.

За інформацією британських журналістів, Бекхем відмовилась продовжувати зйомки для свого YouTube-каналу через незадовільні фінансові показники. Протягом кількох місяців на створення контенту була витрачена «п’ятизначна сума», а число фолловерів не перевищує 109 тисяч чоловік. У результаті монетизація відео щодня приносить Вікторії лише 25 фунтів (30 доларів).

Фірмовий магазин одягу та аксесуарів в лондонському районі Mayfair теж показує погані результати продажів. У минулому році магазин Бекхем скоротив 60 працівників, приблизно третину усього персоналу. За результатами 2017 року бізнес колишної Posh Spice приніс операційні збитки у розмірі 10,2 мільйона фунтів.