«Він був психічно хворим»: Елтон Джон розповів деталі знайомства з Майклом Джексоном

Британський співак Елтон Джон у своїй книзі мемуарів, яка з’явиться в продажу завтра, 15 жовтня, згадує Майкла Джексона як «психічно хвору людину». Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на TMZ.

У автобіографічній книзі під назвою «Я» Елтон Джон розповідає, що вперше зустрів Майкла Джексона, коли останньому було 13 чи 14 років.

«Він був просто найчарівнішою дитиною, яку ви тільки могли собі уявити. Але в якийсь момент… він почав усуватися від світу, від реальності, як колись Елвіс Преслі», – написав Елтон.

Музикант також вважає, що Джексон міг втратити розум в останні роки свого життя через дію різних ліків, якими він зловживав.

«Він був справді психічно хворим», – вважає Елтон Джон.

Британський співак додав, що Майклу Джексону з якоїсь причини складно було знаходиться в колі дорослих людей.

«Бог знає, що відбувалося в його голові, і які ліки він вживав, але кожен раз, коли я його бачив, я відходив, думаючи, що бідолаха зовсім втратив розум».

У своїх мемуарах Елтон Джон згадує про вечірку, на яку він і його партнер Девід Ферніш запросили серед інших гостей і Майкла Джексона. Увесь вечір він не з кім не розмовляв, а потім кудись зник. Пізніше Джексона знайшли, коли він грав у відеоігри з 11-річним сином економки будинку Елтона.