Вілл Сміт

Актор Вілл Сміт опублікував на своїй Інстаграм-сторінці «deep fake» відео того, як він міг виглядати замість Кеану Рівза в ролі Нео у культовому фантастичному фільмі «Матриця». Про це повідомляє Lastiv.com з посилання на NME.

Як відомо, у 1996 році Вілл Сміт розглядався братами Вачовскі в якості одного з кандидатів на роль Нео. Але замість участі у цьому проекті актор віддав перевагу комедії «Дикий дикий Захід», яка з тріском провалилась в прокаті.

За словами тепер вже сестер Вачовскі, після відмови Сміта претендентами на роль Нео були Джонні Депп, Бред Пітт, Том Круз і навіть Леонардо Ді Капріо. Однак всі вони з тих чи інших причин не змогли прийняти запрошення. Хтось відмовився сам, а хтось вже був зайнятий на інших зйомках. В результаті головного героя зіграв Кеану Рівз, який із задоволенням погодився і, як вже зрозуміло, не помилився.

При бюджеті в 63 мільйона доларів «Матриця» зібрала в прокаті 463 мільйони. Після неї було випущено ще два фільми за схожим сюжетом. Однак вони не отримали такого культового статусу, як перша частина.