«Вибач, мамо, я вмираю… я не можу дихати» – трагічні деталі смерті 39 мігрантів, які прямували до Великої Британії

Батьки 26-річної в’єтнамської дівчини Фам Тхі Тра Мі оприлюднили текст повідомлення, яке вона надіслала перед своєю смертю у вантажівці на шляху з Бельгії до Великої Британії.

«Вибач, мамо. Моя подорож за кордон не вдалася. Мамо, я тебе так люблю. Я вмираю, бо не можу дихати», – написала своїй матері одна із 39 жертв фури-рефрижератора.

Британська поліція з’ясувала, що смерть 8 жінок та 31 чоловіка, які були знайдені мертвими у вантажівці з болгарськими номерами, настала в ніч на 23 жовтня. Вони померли від задухи.

«Коли двері контейнера були відчинені, поліцейські були шоковані, побачивши десятки мертвих тіл. На внутрішній стороні дверей вантажного автомобіля були криваві відбитки рук. Вони, напевно, стукали по допомогу”.  

Як пише Daily Mail, брат однієї із жертв – 26-річної громадянки В’єтнаму Фам Тхі Тра Мі розповів, шо його родина заплатила посередникам 30 000 фунтів за те, щоб його сестру перевезли до Великої Британії «у пошуках кращого життя». Контрабандисти переправляли незаконних мігрантів через Китай до Європи з підробленими китайськими паспортами.

Ще одна в’єтнамська сім’я заявила, що їхня 19-річна донька пропала безвісти після дзвінка родичам о 6:20 ранку 22 жовтня. У телефонній розмові вона сказала, що сідає в контейнер і відключає телефон, щоб їх не могли відстежити.

Посольство В’єтнаму в Лондоні заявило, що отримало запити від в’єтнамських сімей з проханням з’ясувати, чи є їхні родичі серед жертв, знайдених мертвими у вантажівці.

Поліція вже заарештувала трьох підозрюваних: 26-річного водія – британця з Північної Ірландії та 38-річну подружню пару – Томаса та Джоанну Мейхер, які були власниками фури.

Дзвінок про трагедію всередині вантажівки поступив у поліцію від водія – Моріса Робінзона.