Американський гуртожиток

Захмарна вартість оренди квартир у Лос-Анджелесі змушує акторів-початківців, які шукають роботу в Голівуді, селитись у міні-гуртожитках, ліжка в яких більше нагадують капсули.

Втім, незважаючи на всі недоліки такого життя, комуни для артистів користуються популярністю – адже їхня головна перевага в помірність ціні. Місяць проживання в гуртожитку коштує від 700 до 800 доларів, що вдвічі дешевше, ніж будь-яке окреме житло в цьому ж районі. Крім того, орендодавці, як правило, здають житло щонайменше на рік. Багатьом це не зовсім підходить.

У компанії UP(st)ART, яка володіє 8 гуртожитками для молодих акторів та музикантів, стверджують, що перед заселенням вони перевіряють кожного майбутнього постояльця. Щоб оселитись в гуртожитку, треба подати заявку на сайті та пояснити мету приїзду в Лос-Анджелес. Це відсікає усіляких сумнівних людей та безпритульних, яких тут й так вдосталь.

Після затвердження заявки мешканцю гуртожитку надається можливість спати в 6-містних одностатевих або гендерно нейтральних спальнях. У кожному з гуртожитків, які по суті є переобладнаними приватними будинками, можуть проживати від 24 до 40 людей. Мінімальний термін проживання – 30 діб. Загалом у Лос-Анджелесі існує щонайменше 24 подібних гуртожитків.

Цікаво, що на відміну від інших капсульних готелів, у щомісячну орендну плату UP(st)ART входить доступ не тільки до Wi-Fi, та комп’ютера, але й до студії звукозапису, музичних інструментів та фотостудії. Ця перевага приваблює тих артистів, хто хоче заощадити гроші на демо-запису чи виготовленні портфоліо.