Бійка в Офісі президента: факт побиття голови ОП Андрія Богдана підтверджується

Суперечка щодо кадрових призначень в СБУ завершилась бійкою між головою Служби безпеки України Іваном Бакановим та головою Офіса президента Андрієм Богданом. Цю інформацію підтвердили відразу два джерела: радник глави МВС Арсена Авакова журналіст Святослав Речинський та власниця сайту «Лівий берег» Соня Кошкіна.

За словами Речинського, бійка відбулась через призначення керівника Головного слідчого управління СБУ. Нібито Богдан хотів на цю посаду Нескоромного, а Баканов – Вовка. В результаті Богдану выбили зуб.

Команда Зе пошла в разнос. В среду на Банковой подрались Баканов и Богдан. Богдан с тех пор на работу не выходит….

Опубліковано Станислав Речинский Субота, 2 листопада 2019 р.

Бійка мала місце у середу і з тих пір Андрій Богдан на роботу не виходив.

Також Речинський стверджує, що в кабінеті голови СБУ Баканова були знайдені пристрої для прослуховування та прихованого відеозапису, які встановили співробітники НАБУ. Тому незабаром може виникнути великий скандал, оскільки, за версією радника Авакова, це обладнання могло записати, як голова СБУ Баканов, помічник президента Андрій Єрмак та народний депутат Юрій Корявченков «Юзік» ділили гроші.

Варто відзначити, що Святослав Речинський є головний редактором сайту ORD-UA, який часто використовується для зливу компромату та фальшивих новин. Тому до інформації від цього джерела слід відноситись з великою обережністю.

UPD. Наступного дня з’ясувалось, що ніякої бійки з вибитим зубом не було. Це все був жарт Андрія Богдана.