Британець, який виграв у лотерею $14 мільйонів, витратив всі гроші і працює за мінімальну зарплату

Коли у 2002 році 19-річний британець Майкл Керрол раптово виграв в лотерею 9,7 млн фунтів (14 млн доларів), він не передбачав, що вже за 8 років опиниться на мілині. Однак, так і сталося. Хлопець, на якого звалились шалені гроші, просто не знав, як їх інвестувати з прицілом на майбутнє. Тому обрав найлегший для себе спосіб – витрачав їх на власний розсуд. Здебільшого на спортивні автомобілі, алкоголь та повій.

Як повідомляє Mirror, зараз колишній мільйонер живе у маленькій орендованій квартирі у провінційному шотландському місті Морей та працює за 10 фунтів на годину, доставляючи мішки з вугіллям.

Після зірваного джекпоту витрата грошей почалась досить пристойно. З майже 10 мільйонів фунтів Майкл віддав по одному мільйону матері, тітці та дядькові, які його виховали, та дружині (яка була на той час вагітною його дитиною). На більшу частину грошей, що залишилися, він купив три будинки та цілий автопарк машин.

За словами тепер вже колишнього мільйонера, решта грошей пішла на кокаїн, алкоголь, азартні ігри та повій. Через рік через численні зради Майкла від нього пішла дружина. Ще через два роки після виграшу Керрол потрапив до в’язниці на 5 місяців за зберігання наркотиків та порушення судового припису про примусове лікування від наркоманії.

У 2005 році його бухгалтер попередив: з грошей залишився лише мільйон. Але це не зупинило переможця лотереї. Через рік Майкл знову потрапив до в’язниці – тепер вже на 9 місяців. Остаточно гроші закінчилися у лютому 2010 року, коли Керрола оголосили банкрутом та описали решту майна.

Незважаючи на те, що зараз чоловік вимушений щодня важко працювати за 10 фунтів на годину, він ні про що не жалкує.

«Це були найкращі десять років мого життя», – згадує Керрол. – «Ми з друзями прилітали в Іспанію, тому що там повії виглядають краще. І вже зранку накачувалися кокаїном. До борделів ми завжди приходили під кайфом».

Зараз Майкл знову купляє лотерейні білети з надією зірвати джекпот.