Друзі

За інформацією The Hollywood Reporter, стрімінговий сервіс HBO Max незабаром почне зйомки спеціального епізоду, який буде продовженням серіалу «Друзі».

Джерела відзначають, що ініціатором сіквелу є керівник WarnerMedia Entertainment Боб Грінблатт. Ідея воз’єднання була позитивно сприйнята акторським складом оригінальних «Друзів», які неодноразово в своїх акаунтах у соціальних мережах натякали на те, що не проти знову зіграти в цьому проекті.

У 2016 році NBC вже влаштовувала міні-зустріч «друзів» у рамках спеціального вшанування режисера та продюсера Джеймса Берроуса. 

27 жовтня Дженніфер Еністон у телешоу Елен Дедженеріс заявила, що вона та інші актори оригінального серіалу поки не знають, про що буде сюжет продовження. Однак всі шість зірок «Друзів» готові прийняти участь в новому проекті.

Нещодавно стало відомо, що WarnerMedia перекупила права у боротьбі з Netflix на трансляцію 10 сезонів серіалу «Друзі» на своїй стрімінговій платформі HBO Max, пообіцявши за це $425 мільйонів ($85 млн протягом 5 років). Netflix була готова заплатити від $80 до 100 мільйонів за те, щоб залишити «Друзів» у себе ще на рік, однак власникам серіалу 5-річний контракт WarnerMedia більш сподобався.