Чоловіки та жінки по-різному оцінюють ідеальні жіночі та чоловічі тіла – дослідження

Британська компанія-виробник жіночої білизни Bluebella провела опитування серед людей обох статей з метою з’ясувати, яким вони бачать ідеальне жіноче та чоловіче тіло. При цьому респондентами було запропоновано вказати на знаменитостей, які мають ті самі ідеальні атрибути.

Результати опитування виявили, що жінки та чоловіки зовсім по-різному оцінюють жіночу красу. Жінки вважають, що ідеальне обличчя має модель Кара Делевінь. Тоді як чоловіки віддали перевагу Меган Фокс.

Щодо найбільш гарної зачіски, то жінки тут віддали перевагу герцогині Кембриджській Кейт Міддлтон, яка має більш-менш пряме волосся. Чоловіки навпаки – ідеальним назвали більш «дику» зачіску акторки Скарлетт Йоганссон.

Коли мова зайшла про жіночі форми, то тут дива не відбулось: чоловікам подобаються більші за розміром груди – такі, як у зірки реаліті-шоу Кім Кардаш’ян. Жінки віддали перевагу невеликим грудям акторки Дженніфер Еністон.

Цікаво, що коли мова зайшла ідеального чоловіка, то тут думки чоловіків та жінок були більш узгоджені. Всі вони вважають, що чоловік повинен мати підкачене в міру тіло. Однак, виявилось, що чоловіки хочуть мати більш великі біцепси на руках. А ось на жінок це не справляє особливого враження.

Натомість, жінкам подобається в чоловікам пишна шевелюра, як у співака Гаррі Стайлза. Чоловіки, навпаки, вважають ідеальною коротку зачіску, як у Бред Пітта.