Памела Андерсон п’ятий раз вийшла заміж

Колишня суперзірка Playboy Памела Андерсон вирішила в п’ятий раз вийти заміж. Новим чоловіком 52-річної актриси став 74-річний продюсер успішного мюзиклу «Зірка народилася» Джон Пітерс. Для чоловіка це також п’ятий шлюб.

Памела і Джон Пітерс провели закриту церемонію весілля в Малібу. Варто відзначити, що пара вже мала стосунки, однак це було більше 30 років тому.

«Скрізь є гарні дівчата. Я міг би вибрати, але – протягом 35 років – я хотів лише Памелу, – розповідає Пітерс. 

За інформацією The Hollywood Reporter, пара возз’єдналась кілька місяців тому, але до останнього моменту вони тримали стосунки в таємниці від інших.

Джон Пітерс вперше зустрівся з Андерсон в середині 80-х років в маєтку Playboy. Тоді юна Памела тільки переїхала до Лос-Анджелесу з Канади.

«Я увійшов і побачив цього маленького ангела, що сидить в барі. Це була Пеммі. Їй було близько 19 років. Я знав, що вона буде великою зіркою», –згадує Пітерс.

Першим чоловіком Памели Андерсон був рок-музикант Томмі Лі, від якого у неї є два дорослих сина. Другим чоловіком актриси також був рок-музикант Кід Рок. Втретє вона вийшла заміж за кінопродюсера Ріки Саломона. А четвертий її обранець – футболіст збірної Франції Аділь Рамі.

Памела Андерсон, яка має найбільшу кількість обкладинок Playboy із своїм зображенням, вважається одним з секс-символів 90-х років. Всесвітню славу їй принесла роль у телесеріалі «Рятівники Малібу».

Джон Пітерс та Памела Андерсон у 1989 році на прем’єрі фільму “Бетмен”