Disney Plus

Днями в каліфорнійському Анахаймі пройшла чергова конвенція для фанатів Disney – D23 Expo. На ній, крім традиційних анонсів майбутніх прем’єр та показу кінотрейлерів, були оголошені деталі нового стрімінгового сервісу Disney Plus.

Як запевняють представники Disney, їхній відеосервіс надасть глядачам повноцінний доступ до усієї медіабібліотеки, включаючи блокбастери з циклу «Зоряних війн», всі 30 сезонів «Сімпсонів», а також продукції Fox, Marvel, Pixar та National Geographic.

Хоча Disney Plus включатиме вміст, розрахований лише на «сімейну» аудиторію, яка відповідає рейтингу PG-13, нова потокова послуга стане серйозним конкурентом для Netflix, HBO Now та Apple TV Plus. 

Як відомо, цього року  Disney вирішив не поновлювати угоду з Netflix щодо доступу до своєї бібліотеки. Починаючи з 2019 року, фільми, вироблені на студіях Disney та Fox, будуть демонструватися для Disney Plus.

Найбільшим сюрпризом стрімінгового сервісу Disney стала його ціна: місячний доступ до Disney Plus коштуватиме 7 доларів на місяць або 70 доларів на рік. Це вдвічі дешевше, ніж вартість доступу до HBO Now та суттєво нижче, ніж доступ до Netflix. 

Для фанатів Disney приготовані ще більші знижки. Наприклад, учасники D23 та члени клубу отримають знижку на Disney Plus, яка зменшить вартість доступу до 3,92 доларів на місяць (за умови трирічної підписки вартістю 140 доларів).

Disney Plus надасть всім своїм передплатникам доступ до чотирьох одночасних потоків  відео у високій якості 4K та HDR. Це дозволить створити на одному аккаунті 7 профілів, що вистачить на всіх членів домогосподарства. 

Цікавою відмінністю Disney Plus від Netflix є те, що новий сервіс не випускатиме всі епізоди своїх оригінальних телесеріалів одночасно, як це робить конкурент – нові епізоди виходитимуть щотижня.

Інші стрімінгові сервіси, що належать Disney – Hulu та ESPN Plus, працюватимуть на одній технологічній платформі, тому на них можна буде підписатися з тим самим паролем та інформацією про кредитну карту. Спільний пакет на всі три сервіси коштуватиме 13 доларів на місяць. 

12 листопада Disney Plus запуститься у США, Канаді та Нідерландах. Ще через тиждень – в Австралії та Новій Зеландії. В інших країнах Disney Plus планує запускати свої сервіси протягом двох років. В Україні сервіс запрацює, починаючи з жовтня 2020 року.