Кевін Спейсі

Кевін Спейсі, очевидно, не залишає наміру повернутись до акторської кар’єри. Про це свідчить хоча б те, що сьогодні відомий актор зробив свій перший публічний виступ після того, як минулого місяця проти нього в Массачусетсі було знято звинувачення у сексуальному домаганні. Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на Deadline, Спейсі прочитав вірш у Національному музеї Риму (Італія).

Цікаво, що засоби масової інформації були заздалегідь повідомлені про появу актора у цьому місці. Кевін Спейсі став поряд зі скульптурою «Кулачного бійця» і почав декламувати поему «Боксер». Цей вірш було написано італійським поетом Габріеле Тінті, який надихнувся скандалом навколо персони артиста.

Спейсі зачитав поему англійською мовою, що було зустрінуте оплесками.

Сюжет віршу складається з роздуму про самотнього колишнього боксера, якого відкидають, незважаючи на попередню славу. Алегорія на правові проблеми Спейсі тут є очевидною.

Незважаючи на те, що у Массачусетсі справа щодо сексуального домагання до юнака була закрита за відсутністю доказів, проти Кевіна Спейсі досі ведеться слідство за аналогічними звинуваченнями у Лондоні та Лос-Анджелесі.