Майлі Сайрус і Ліам Гемсворт

Співачка Майлі Сайрус та актор Ліам Гемсворт оголосили про розлучення менше ніж через рік після офіційного шлюбу. Щоправда, пара мала постійні стосунки з 2009 року, тому назвати цей шлюб короткочасним було б не зовсім правильно.

Інформацію про розлучення повідомив представник Майлі, попросивши у преси і шанувальників поваги до особистого життя зірок. Також він зазначив, що Майлі і Ліам, хоча й вирішили зосередитися на своїй професійній кар’єрі, але будуть зберігати дружні відносини.

«Невпинно змінюючись, як партнери та люди, вони вирішили, що саме це найкраще, при цьому вони зосереджуються на собі та кар’єрі. Вони як і раніше залишаються відданими батьками всіх своїх тварин, про яких вони піклуються з любов’ю. Будь ласка, поважайте це рішення та конфіденційність».

Чутки про розкол між 26-річною Сайрус та 29-річним Гемсвортом з’явились в суботу, після того, як співачка  опублікувала в Instagram своє фото, на якому не носила обручку.

Зараз Майлі Сайрус відпочиває зі своєю подругою Кейтлін Картер у Італії, на озері Комо. Кейтлін теж нещодавно розлучилась зі своїм партнером – 35-річним Броді Дженнером – одним з багаточисельних представників родини Кардашьян.

Майлі Сайрус вважається однією з найпопулярніших співачок та інстаграм-зірок. На її аккаунт в Інстаграмі підписано 97 мільйонів фолловерів. Останнім часом Сайрус кілька разів знімалась у телесеріалах. Її можна було побачити у останньому сезоні «Чорного дзеркала» та у серіалі Вуді Аллена «Криза в шости сценах».

View this post on Instagram

Mute me if you don’t want SPAMMED

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on