Третій сезон популярного серіалу «Американська історія злочинів» (American Crime Story) буде присвячено найвідомішому секс-скандалу 90-х років – зв’язку між президентом США Біллом Клінтоном та стажеркою Білого дому Монікою Левінскі.

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на VanityFair, основою сюжету стане процес обвинувачення Білла Клінтона та підготовка до його можливого імпічменту. Цікаво, що продюсером нового сезону American Crime Story стане… Моніка Левінскі.

Роль самої Моніки Левінскі виконає акторка Бені Фельдштайн. Хто гратиме Білла та Гілларі Клінтон, поки невідомо. В коментарі для VanityFair Левінскі розповіла, що спочатку вагалась і боялась давати згоду на продюсування серіалу. Але потім, після роздумів, все ж таки вирішила взяти участь у телепроекті.

«Люди десятиліттями розповідали про мою участь у цій історії. Насправді, до останніх декількох років я не могла повністю висловити свою розповідь – майже за 20 років після тих подій. Але я вдячна за те, як ми виросли як суспільство, – це дозволяє таким людям, як я, яких свого часу позбавили голосу, нарешті знову ввести його у розмову», – заявила Левінскі.

Відомо, що Лінду Тріпп зіграє Сара Полсон, а Полу Джонс – Анналі Ешфорд. За основу для сценарія серіалу була взята книга Джефрі Тобіна «Велика змова: реальна історія сексуального скандалу, який майже скинув президента».

Прем’єра нового сезону «Американська історія злочинів» запланована на 27 вересня 2020 року на телеканалі FX.