Netflix анонсувала вихід 4 сезону “13 причин чому”

Netflix оголосила про те, що підліткова драма “13 причин чому” матиме ще один, вже 4-й сезон. Анонс про його вихід стався сьогодні, зі кілька тижнів перед початком 3-го сезону, який з’явиться на екранах 23 серпня.

Нагадаємо, що минулого місяця у Netflix прийняли рішення відредагувати сцену самогубства головної героїні Ханни Бейкер з першого сезону. Майже трихвилинна сцена, в якій було показано, як персонаж актриси Кетрін Ленгфорд ріже собі вени лезом бритви, сидячи у ванній, було відредаговано після численних скарг. Зрозуміло, що тепер у 3 сезоні, який складається з 13 епізодів, навряд чи буде подібна сцена суїциду.

У заключному сезоні драми, яку зняли Paramount Television та Anonymous Content до акторського складу увійшли: Ділан Міннетт, Брендон Флінн, Джастін Прентіс, Аліша Бо, Крістіан Наваро, Майлз Хейзер, Девін Друїд, Росс Батлер, Тімоті Гранадерос, Ен Вінтерс, Стівен Вебер, Бренда Стронг, Емі Харгріус і Грейс Сайф.

Творець серіалу Брайан Йоркі виступає в якості шоуранера і виконавчого продюсера 3-го сезону разом з Менді Тіфі, Крістель Лайблін, Селеною Гомес і Джой Горман.