Ґренландія

На офіційному сайті Національного республіканського комітету конгресу США (NRCC) почали продавати футболки з картою США до якої входить Ґренландія. На сторінці оформлення замовлення розміщено заклик «підтримати президента Трампа та його зусилля допомогти Америці зростати»

Як повідомляє Lastiv.com, футболку можна купити за пожертвування в сумі 35, 50, 75, 100, 250, 500 або 1000 доларів США. На сайті зазначається, що кількість футболок є обмеженою.

Також стало відомо, що що відділення Республіканської партії у штаті Невада замовило рекламу у Facebook із закликом «підтримати ініціативу та зробити Ґренландію 51-м штатом США».

Кілька днів тому президент США Дональд Трамп підтвердив у своєму Twitter наміри «купити» данський острів Ґренландія. За інформацією журналістів The Washington Post, Трамп, нібито, готов були запропонувати Данії велику одноразову виплату та надавати гренландській автономній владі 600 мільйонів доларів на рік на підтримку економіки та соціальної сфери острова.

Прем’єр-міністр Данії на це відповіла, що Ґренландія не продається та висловила сподівання, що президент США жартує, назвавши ідею купівлі острову «абсурдною дискусією». У відповідь на це Дональд Трамп скасував свій візит до Данії.