Джіджі та Белла Хадід

Напевно, у найвідоміших у світі сестер-моделей – Джіджі та Белли Хадід відтепер буде мало бажання знову приїжджати на відпочинок до Греції. За інформацією TMZ, сестри розповіли, що під час відпустки на грецькому острові Міконос їхній номер у готелі обікрали.

Джерела стверджують, що коли Gigi зі своїми друзями була відсутня у номері, з нього вкрали практично усі цінні речі. Зникли ювелірні прикраси (не дуже цінні, як розповіла модель), одяг, гаманці та навіть сонцезахисні окуляри.

Незважаючи на те, що дівчата викликали поліцію, у правоохоронців не виник особливий ентузіазм розслідувати справу. На думку Джіджі та Белли, крадіжка не могла статись без участі персоналу готеля, оскільки тільки у них був доступ до номеру.

Неприємний інцидент змусив Джіджі та всю її компанію скоротити поїздку та залишити острів. За даними TMZ, дівчата замовили приватний літак і вилетіли додому в Америку. У Грецію вони приїхали відсвяткувати день народження своєї старшої сестри Алани.

У своєму додатковому аккаунті Джіджі написала, що ніколи більше туди (у Грецію) не повернеться та нікому не порадить там витрачати свої гроші:

«Don’t let insta fool u. Got robbed. Never going back lol. Wouldn’t recommend. Spend your money elsewhere».

View this post on Instagram

Us. Mykonos 2019.

A post shared by Gi’sposables 📸 (@gisposable) on