Кабельне телебачення

За даними EMarketer, до 2022 року в США майже 25% домогосподарств у США відмовляться від послуг кабельного телебачення. До кінця 2019 року число домогосподарств, які мають платне кабельне телебачення, скоротиться до 86,5 мільйонів.

Як повідомляє Adweek, результати дослідження показують, що зараз майже 21,9 мільйона американських домогосподарств, або 17,3%, вже відмовилися від кабельного телебачення. Очікується, що в найближчі роки цей показник буде збільшуватися і досягне 34,9 мільйонів домогосподарств у 2023 році, що становить близько 27% усіх домогосподарств США.

У звіті EMarketer вказано, що американці відмовляються від традиційних телевізійних послуг, віддаючи перевагу стрімінговим онлайн-сервісам, таким як Netflix або Hulu. 

Очікується, що провайдерам супутникового телебачення загрожують найбільші втрати. Передбачається, що в цьому році кількість домогосподарств, підключених до супутникового телебачення, знизиться на 7,1%. 

Для традиційного телебачення є ще погані новини: американські глядачі не просто відмовляються від платного телебачення; вони також витрачають менше часу на його перегляд. Очікується, що кількість годин, які глядачі витратять на перегляд телебачення, знизиться в середньому на 3% – до 3 годин 40 хвилин, повідомляє eMarketer. 

Найбільше зниження аудиторії спостерігається серед підлітків у віці від 12 до 17 року. Цього року вони витратять на перегляд телебачення на 10% менше часу, ніж у 2018 році.

«Якщо час перегляду та кількість телевізійних домогосподарств зменшуються, телекомпаніям доведеться продавати рекламу за вищими цінами, щоб врахувати втрачену кількість глядачів», – зазначається у звіті eMarketer. «З часом ситуація ще погіршиться. В результаті, традиційні телевізійні мережі, такі як Disney та NBCU, змушені виходити на ринок онлайн-сервісів, щоб повернути втрачених глядачів».