Ембер Герд готується до суду проти Джонні Деппа

Голлівудська акторка Ембер Герд була помічена у вівторок на виході з адвокатської контори у Лос-Анджелесі. Колишня дружина Джонні Деппа готується протистояти своєму колишньому чоловіку в суді у справі про наклеп. Сума позову з боку Деппа становить 50 мільйонів доларів.

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на Daily Mail, зірка «Піратів Карибського актора» стверджує, що своєю брехнею в пресі Емберд Герд негативно вплинула на його кар’єру. 

Папарацці спіймали 33-річну акторку біля офісної будівлі на бульварі Вілшир, коли Ембер, завершивши консультацію з юристами, прямувала до свого автомобілю.

Суть позову, який подав Джонні Депп у березні цього року, стосується публікації у газеті The Washington Post в грудні 2018 року. В ній Ембер Герд, висловлюючись на підтримку руху #MeToo прозоро натякнула на те, що протягом тривалого часу була жертвою домашнього насильства. Хоча ім’я Деппа не згадувалося, зі змісту статті стає зрозумілим, що річ йде саме про нього.

За словами Деппа, ці звинувачення з боку Герд є наклепом. Крім того, це порушує умови досудового примирення сторін після їхнього розлучення у 2017 році.

Джонні Депп стверджує, що Ембер Герд сама була схильна до насильства під час їхніх стосунків. За його словами, у 2016 році колишня дружина вдарила його «двічі в обличчя».

В липні цього року працівник, який обслуговує будинкок Джонні Деппа на Багамах, дав свідчення, що одного разу Ембер вдарила актора і назвала його «злитим» (washed up – невдаха, лузер)  та «жирним». Також вона сказала Джонні, що той «помре самотньою людиною».