Detox Tea Instagram

Вчора в Instagram оголосили про нову політику, яка обмежує, а в деяких випадках і видаляє вміст, що рекламує продукти для схуднення або послуги пластичної хірургії. Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на Buzzfeednews.

Обмеження стосуватимуться користувачів, які не досягли 18 років. Їм буде заборонено перегляд публікацій, які рекламують використання продуктів для схуднення та косметичної хірургії. Це відноситься не тільки до прямої реклами, але й постів, в яких популярні інфлюєнсери рекламують ці товари або послуги.

«Ми хочемо, щоб Instagram став позитивним місцем для всіх, хто його використовує. Ця політика є частиною нашої постійної роботи щодо зниження тиску, який люди іноді можуть відчувати в результаті соціальних медіа», – заявила Емма Коллінз, керівник відділу публічної політики Instagram.

Компанія планує запровадити нові зміни протягом найближчих тижнів. Вони дозволять користувачам повідомляти про публікацію, якщо вони вважають, що це порушує нову політику про рекламу пластичної хірургії або продуктів для схуднення.

Зміни у політиці реклами стали реакцією на кампанію «I Weigh», яку почала британська акторка Джеймела Джаміл. У 2018 році вона виступила проти поширеної в Instagram практики, коли знамениті моделі з мільйонами фолловерів рекламують детокс-чай для схуднення. На її думку, це несе негативний вплив на неповнолітніх дівчат.

В Instagram вже запевнили, що популярні інфлюєнсери, такі як Кім Кардаш’ян, будуть проінформовані про зміни.