Студент, який помер в гуртожитку, пролежав непоміченим в кімнаті 8 тижнів

19-річний студент Мейсон Пендрус був знайдений мертвим у понеділок у своїй кімнаті в гуртожитку Кентерберійського університету м. Крайстчерч (Нова Зеландія). Його тіло знайшли через 8 тижнів після смерті – лише через те, що інші студенти відчули неприємний сморід з кімнати, де він мешкав.

Як повідомляє Lastiv.com з посиланням на Stuff.co.nz, увесь цей час студента ніхто не шукав, незважаючи на те, що гуртожиток Sonoda Christchurch, де було знайдено тіло, рекламує себе як місце, де мешканцям надається «душпастирська допомога».

Причина смерті Мейсона Пендруса поки невідома. Поліція збирається з’ясувати це під час проведення судово-медичної експертизи тіла.

Проживання в гуртожитку Sonoda коштує для одного студента 16400 новозеландських доларів за один навчальний рік (41 тиждень), або приблизно 10300 доларів США. 

Міністр освіти Нової Зеландії Кріс Хіпкінс вже заявив, що ця справа викликає «ряд питань» щодо системи підтримки в університеті. Представники Кентерберійського університету відмовились надавати коментар для преси, однак висловили «найглибші співчуття родині та близьким студента».