Гендерно-нейтральний старшокласник став «королевою школи» у Каліфорнії

16-річний учень середньої школи каліфорнійського міста Кловіс (Clovis East High School) Тревіс Меєр, який вже два роки позиціонує себе гендерно-нейтральною людиною, виграв конкурс королеви шкільного балу. Його суперницями були 3 фіналістки. Четвірку учениць (включно з Тревісом), які змагалися у фіналі, обрали з 24 претенденток.

Про це повідомляє Lastiv.com з посиланням на NBC News.

Оголошення переможця у шкільному конкурсі відбулось ще 4 жовтня, але розголос про подію стався лише вчора, коли сюжет про нагородження Тревіса Меєра показали по телебаченню.

Незважаючи на те, що гендерно-нейтральний учасник мав підтримку серед своїх однолітків, не всі вітали перемогу Меєра на конкурсі. Деякі жителі консервативного Кловіса, який розташовано на півшляху між Лос-Анджелесом та Сан-Франциско, на місцевих сторінках у Facebook висловлювали своє обурення допуском хлопця на традиційно дівоче шоу.

«Чому учень, який каже, що він «нейтральної статі» хоче бути королевою у жіночому конкурсі?», – запитує один з жителів Кловіса.

За словами сестри Тревіса Меєра, крім обурення та образ у деяких коментарях містилися навіть бажання смерті для нього.

Сам Тревіс заявив, що його не бентежать негативні коментарі. Натомість він розглядає їх як можливість для діалогу щодо сприйняття гендерної ідентичності.

«Чесно кажучи, мені подобається, коли вони говорять про мене, тому що це відкриває діалог про особистість», – пояснив десятикласник.