Люди втрачають інтерес до криптовалют – статистика

Починаючи з червня на криптовалютних біржах по всьому світу спостерігається стійкий спад трафіку. Це явне свідчення зниження інтересу до цього класу активів з боку роздрібних трейдерів.

Як повідомляє Lastiv.com, аналітик видання The Block проаналізував щомісячний трафік на 37 кріптовалютних біржах за останні півроку і виявив, що з початку літа 2019 року трафік скоротився на 37%.

У вересні кріптовалютні біржи в середньому щомісяця відвідували 103,6 мільйона чоловік, тоді як в червні цей показник перевищував 150 мільйонів. Найпопулярнішою біржею залишається американська Coinbase, яку за місяць відвідало близько 157 мільйонів, за нею йде мальтійсько-китайська Binance – майже 148 мільйонів.

Падіння трафіку співпало зі зниженням обсягів торгівлі на цих платформах. Також стало відомо, що на 4 біржі – Coinbase, Binance, BitMEX і Bithumb припадає понад 50% від загального числа всіх відвідувань.

Схожа тенденція зафіксована в ході дослідження аналітичної фірми TokenAnalyst. За її інформацією, кількість користувачів кріптобірж в останні місяці суттєво скоротилось.