Секс-скандал з нардепом Богданом Якименком: реакція соцмереж

Після депутата Верховної Ради Іллі Ківи, якого кілька тижнів тому парламентські фотографи спіймали за доволі двозначними маніпуляціями з частинами свого тіла, черговою жертвою папарацці став «слуга народу» Богдан Яременко. Фотограф сайту «Букви» зафіксував, що народний обранець листувався із повією, знаходячись прямо у сесійній залі Ради. Крім того, депутат від пропрезидентської партії надсилав інтимні повідомлення якійсь 18-річній дівчині.

Спочатку Яременко, який в парламенті займає досить важливу посаду голови комітету із зовнішніх справ, намагався видати за власну «спецоперацію» з метою компрометації журналістів. Нібито він спеціально показав їм фальшиве листування.

Однак за кілька годин пост у Facebook про «спецоперацію» був видалений. Яременко опублікував новий пост з вибаченням на адресу «дружини, партії та президента».

Вчора, через два дні після початку скандалу, сайт «Букви» оприлюднив нові фотографії, на яких Богдан Яременко листується з телефону ще з кількома повіями. Це сталося якраз після того, як «слуга народу» пообіцяв притягнути до відповідальності тих, хто незаконно опублікував його листування, втрутившись в особисте життя нардепа.

Реакція соціальних мереж після всього цього цирку була, як завжди, дуже гострою. )

Возможно Яременко покупал проституток и отпускал их на волю!!!

Опубліковано Vasiliy Apasov Середа, 30 жовтня 2019 р.